محسن نظر پور با ارسال پیامی ضمن تبریک سال نو تاکید کرد جزیره کیش می کوشد تا در سایه همدلی و تلاش همه بخش ها میزبانی شایسته برای گردشگران نوروزی باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات، متن کامل پیام محسن نظر پور رییس هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت  به مناسبت سال نو به شرح زیر است:

یا مقلب القلوب والابصار

یا مدبر الیل والنهار

طلیعه بهار، نماد بیداری و تحول و نویدبخش رویش امید است تا در سایه مهر و رحمت خداوندی، تصمیم‌های نو و توفیقات نکوتر رهنمون ما به بهترین احوال و نیکوترین تقدیرها باشد.

خدای سبحان را شاکریم که با سخت کوشی شما همکاران خدوم و خلاق و با تکیه بر توانمندی و تخصص نیروهای متعهد شرکت ، سال ۱۴۰۱ امکان ارائه خدمات ارزنده به هموطنان و ساکنان کیش میسر شد. یقین دارم درسایه لطف خداوند متعال و پویایی و تلاش روز افزون شما نوروز امسال نیز میزبانی شایسته تری از گردشگران رقم خواهد خورد تا جزیره کیش همواره مقصدی مطلوب برای هموطنان عزتمندمان باشد.

ضمن ابراز مراتب سپاس صمیمانه از همراهی شما همکاران ارجمند و تلاش برای تعالی مستمر شرکت عمران، آب و خدمات ، این نوروز زیبا را که با بهار قرآن و ماه ضیافت الهی مقارن شده است به شما و خانواده‌های محترم‌تان، تهنیت و شادباش گفته و از خداوند منان سالی توأم با سلامتی وسرشار از موفقیت و شادکامی خواهانم.

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات کیش