دکتر محسن نظر پور در پیامی با تبریک فرارسیدن 5 اسفند زادروز دانشمند بزرگ ایرانی خواجه نصیر طوسی و روز مهندس از زحمات جامعه مهندسی کیش در جهت توسعه و آبادانی این جزیره زیبا تقدیر کرد.

به گزارش کیش نیوز ، دکتر محسن نظر پور رییس هیات مدیره و مدیر عامل این شرکت با تبریک روز مهندس ، ۵ اسفند را سالروز تجلیل از پیشگامان و تمهید کنندگان بستر فنی و علمی توسعه کشور خواند و  از زحمات جامعه مهندسی کیش در جهت توسعه و آبادانی این جزیره زیبا تقدیر کرد.
متن کامل این پیام به شرح زیر است :
به نام خدا
پنجم اسفندماه، زاد روز دانشمند بزرگ ایرانی، خواجه نصیرالدین طوسی، روزی فرخنده برای تجلیل از علم، استعداد و توانمندی مهندسان بلند همت ایرانی و روز گرامیداشت خلاقیت، ابتکار و نوآوری پیشگامان و تمهید کنندگان بستر فنی و علمی توسعه و سازندگی کشور است.
امروزه پیشرفت چشمگیر فناوری های نوین از یک سو و تمایل روزافزون بشر به زیستن در محیطی آرام و منطبق با نیازهای زندگی مدرن اهمیت فعالیت مهندسان خوش فکر و با استعداد را در تامین آرامش و رفاه جامعه بشری دوچندان ساخته است. مهندسانی بلند همت که به عنوان سرمایه های ارزشمند این سرزمین پهناورمی کوشند تا دانش و مهارت خود را برای بهبود شرایط زندگی هموطنان بکار گیرند.
در این مجال؛ فرصت را مغتنم شمرده، ضمن قدردانی از زحمات جامعه مهندسی جزیره زیبای کیش ، این روز پرافتخار را به تمامی مهندسان این منطقه آزاد به ویژه مهندسان فعال در شرکت عمران، آب و خدمات تبریک عرض نموده، از درگاه خداوند متعال، توفیقات روزافزون این قشر پرتوان، اندیشمند و موثر بر روند آبادانی جزیره کیش را خواستارم.

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات کیش