دکتر نظرپور رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت عمران ، آب و خدمات کیش طی پیامی فرارسیدن سالروز ولادت با سعادت حضرت زهرای مرضیه (س) و بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و هفته گرامیداشت مقام زن و مادر را تبریک گفت .

به گزارش کیش نیوز ، محسن نظرپور رییس هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت ضمن تبریک فرارسیدن سالروز ولادت با سعادت حضرت زهرای مرضیه (س) و بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و هفته گرامیداشت مقام زن و مادر از تلاش موثر بانوان گرانقدر جزیره کیش در ایفای مسئولیت های مهم اجتماعی و خانوادگی تقدیر کرد.

بر اساس این گزارش متن کامل پیام مدیرعامل شرکت عمران آب و خدمات به این شرح است:
به نام خدا
میلاد با سعادت یاس نبی، عطای سبحان، کوثر قرآن، حضرت فاطمه زهرا (س) و سالروز میلاد حضرت امام خمینی (ره) و هفته بزرگداشت مقام زن را به تمامی زنان گرانقدر میهن اسلامی به ویژه بانوان پرتلاش جزیره زیبای کیش تبریک و تهنیت عرض می کنم.
این سرزمین کهن در تاریخ پر افتخارش حکایت های غرور آفرینی از رشادت و غیرت زنان بلند همت خود دارد و سربلندی و آزادگی امروز را مرهون صبر، ایثار و تلاش های موثر و چشمگیر زنان و مادرانی است که با تاسی از اسوه مکارم حضرت صدیقه کبری (س) قهرمانانه درخشیده اند و قهرمان ‌های سرزمین مادری را در دامان پر مهر خویش پرورانده اند.
مادران و خواهرانی که در دوران دفاع مقدس صبورانه در پشت جبهه ها ایستادگی کردند و امروزه نیز با پرورش فرزندانی شایسته زمینه رشد و اعتلای میهن اسلامی را در تمامی عرصه ها فراهم می کنند. 
با تبریک این عید خجسته همت والای بانوان گرانقدر جزیره کیش در تاسی به بزرگ بانوی جهان اسلام و ایفای مسئولیت های مهم اجتماعی و خانوادگی را ارج  نهاده ، از خداوند منان ، سلامت، سعادت و شادکامی آنان را خواستارم.

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش