مهندس آقازاده معاون خدمات شهری و محیط زیست شرکت عمران، آب و خدمات کیش از تخصیص ۲۰ میلیارد ریال برای بهسازی زمین بازی پارک های محله ای کیش خبر داد.

به گزارش کیش نیوز ، غفار آقازاده  با اعلام اینکه ۲۰ میلیارد ریال اعتبار برای نوسازی پارک های محله ای مناطق مختلف شهری در نظر گرفته شده است اظهار داشت:  به منظور سهولت دسترسی کودکان و نو نهالان به فضای مناسب بازی تاپایان امسال برخی از اسباب بازی های فرسوده در پارک های جزیره با تجهیزات تازه خریداری شده جایگزین خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه به علت شرایط جوی جزیره اقلام بازی در پارک های این منطقه عمر کوتاه تری دارد افزود: از ابتدای سال نیز حدود ۲۰ مجموعه اسباب بازی در پارک محلات این جزیره با لوازم تازه جایگزین شده است و این روند تا پایان سال ادامه دارد.
معاون خدمات شهری شرکت عمران، آب و خدمات گفت: با توجه به ترکیب جمعیتی جزیره کیش عمده این اقلام در پارک محلات مناطق سفین و شهرک های نوبنیاد، میرمهنا تخصیص خواهد یافت.
به گفته آقازاده امسال ۲ هزار متر مربع از زمین چمن مصنوعی و سه هزار متر کف پوش محل بازی کودکان نوسازی شده  و وسایل و تجهیزات بازی در هفت محل تعویض و نوسازی شده است .
وی افزود  تا پایان سال برنامه ریزی شده است تا در دوازده محل دیگر وسایل بازی جمع آوری و وسایل نو نصب شود .
وجود پارک‌های بازی محله ای در مناطق مسکونی به عنوان یکی از اساسی‌ترین عوامل پایداری و توسعه حیات طبیعی و انسانی در شهرنشینی امروز به شمار می‌رود.

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش