سعید پورزادی در بازدید های دوره ای خود ضمن در جریان قرار گرفتن از پیشرفت پروژه ها، از مراحل پایانی عملیات آسفالت خیابان های منتهی به میدان پردیس و تامین روشنایی و نورپردازی این منطقه خبر داد.

به گزارش کیش نیوز، سعید پورزادی در ادامه بازدیدهای خود از پروژه های عمرانی و زیربنایی جزیره با برخی از مسوولان سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت های تابعه از پروژه های سطح شهر به ویژه از پروژه آسفالت خیابان های منتهی به میدان پردیس، ضمن عذرخواهی از بازاریان مجتمع های تجاری پردیس ۱ و ۲ با تا توجه به شرایط تاخیر پیش آمده و به دلیل بارندگی که مانع از پیشرفت بهسازی مسیر شده بود بر تسریع کار تاکید کرد و دستور تامین روشنایی، نورپردازی، جمع آوری آسفالت و سنگ فرش بلوار هنر و خیابان منتهی به این بلوار، بهسازی و روشنایی معابر خیابان های پیرامونی میکامال و پیاده رو سازی این خیابان ها را صادر کرد.

همچنین سعید پورزادی از مجتمع فرهنگی و هنری مربوط به بخش خصوصی نیز بازدید کرد، پس از بازدید از بخش های مختلف و گفتگو با مالک و کارشناسان پروژه، بر جنبه های فرهنگی پروژه فرهنگی اشاره کرد و گفت: طیف کاربری های تعیین شده نشان از غنا و عمق این طرح دارد که تا این حد به اصول و چهار چوب های فرهنگی توجه شده است.

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش در ادامه بازدید های خود بر بهسازی و بازسازی اماکن ورزشی، تاکید کرد و اظهار داشت: با انتخاب پیمانکار مجرب و تعمیر و نگهداری مناسب که یکی از مولفه های مهم در پایداری هر مجموعه محسوب می شود هر چه سریعتر باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

وی بهسازی مراکز ورزشی، جذب سرمایه گذار و معرفی شایسته ظرفیت های ورزشی کیش را یکی از سیاست های سازمان منطقه آزاد کیش برشمرد و افزود: ساخت سه زمین فوتبال به همراه یک زمین هیبریدی، بهسازی و بازسازی سالن میر مهنا، ۹ زمین تنیس، بهسازی سالن اسکواش، کورت اصلی تنیس استاندارد از جمله اقداماتی است که از ابتدای امسال تا کنون انجام شده است.

گفتنی ­است سازمان منطقه آزاد کیش سایت مجموعه زمین فوتبال چمن مصنوعی بالغ بر ۶ میلیارد ریال از روز جاری در دستور کار شرکت عمران، آب و خدمات قرار گرفت و با دستور سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش، پیست تارتان نیز برای مجموعه زمین فوتبال چمن مصنوعی در نظر گرفته شد.

  • منبع خبر : روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش