سعید دهقان مدیر بازاریابی و تبلیغات گردشگری در مراسم رونمایی از سامانه ها و طرح های سازمان منطقه آزاد کیش که با حضور سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش در سالن رازی مرکز همایش های کیش انجام شد از برگزاری 13 رویداد گردشگری و ورزشی در جزیره زیبای کیش خبر داد .

به گزارش کیش نیوز ، سعید دهقان مدیر بازاریابی و تبلیغات گردشگری در مراسم رونمایی از سامانه ها و طرح های سازمان منطقه آزاد کیش که عصر چهارشنبه ۳ خرداد با حضور سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش در سالن رازی مرکز همایش های کیش برگزار شد؛ گفت: ایجاد شادابی و نشاط اجتماعی برای گردشگران و کیشوندان و معرفی ظرفیت‌ها و جاذبه های گردشگری و توسعه برند جزیره به عنوان مقصد برتر گردشگری از جمله اهداف برگزاری رویدادهای تابستانی کیش است.

مدیر بازاریابی و تبلیغات گردشگری افزود: بازاریابی بهینه و جذب حداکثری گردشگر ورودی و به حداقل رساندن ایام فصل خلوت، خاطره سازی برای گردشگران در جهت ایجاد تبلیغات شفاهی مثبت و انسجام حداکثری بخش های دولتی و خصوصی در جهت بازاریابی گردشگری از دیگر اهداف برگزاری رویدادهای تابستانی در کیش است.

سعید دهقان با اشاره به برگزاری گردهمایی بلاگرهای گردشگری کشور و مسابقه بزرگ تفریحات دریایی کشور از ۱ تا ۴ تیر ۱۴۰۲ افزود: مسابقات قهرمانی کشوری جت بُوت ویژه خانم ها و آقایان از ۳تا ۱۷ تیر، سمینار آموزشی مدیران هتل های کشور از ۵ تا ۸ تیر و جشنواره موسیقی جنوب کیش( یامال) از ۷ تا ۱۰تیر در جزیره کیش برگزار می شود.

وی از برگزاری جشنواره بزرگ تخفیف کیش به مناسبت عید قربان تا عید غدیر از ۷ تا ۱۶ تیر خبر داد و اظهار داشت: به منظور جلب رضایت گردشگران، با همکاری تمام جوامع صنوف کیش، تخفیفات ویژه برای مسافران تابستانی کیش درنظر گرفته شده است.

مدیر بازاریابی و تبلیغات گردشگری ادامه داد: المپیاد ورزشی کانون وکلای کشور ویژه خانم ها و آقایان از ۱۰ تا ۱۶تیر، برگزاری رویداد بین المللی تن پوش ایرانی و فاخر اقوام از ۱۴ تا ۱۷ تیر، مسابقات قهرمانی کشوری غواصی آزاد آقایان و مسابقات قهرمانی کشوری نجات‌غریق ویژه خانم ها و آقایان از ۱۵ تا ۲۰ تیر، نمایشگاه پوست، مو  و زیبایی از ۱۵ تا ۱۷ تیر، مسابقات کشوری رشته های بادبانی خانم ها و آقایان نیمه اول تیر و جشنواره و نمایشگاه اقوام ایران زمین از ۱۶ تا ۲۳ تیر در قالب رویدادهای تابستانی کیش برگزار می شود.

دهقان با بیان این که معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش از برگزاری هر رویداد گردشگر پسند حمایت می کند؛ افزود: درحال حاضر برگزاری ۱۳ رویداد قطعیت یافته اما با توجه به استقبال جوامع صنوف کیش، فعالان اقتصادی و بخش های مختلف سازمان و شرکت های تابعه از رویدادهای تابستانی کیش، انتظار می رود تعداد این رویدادها افزایش یابد.

  • منبع خبر : روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش