محسن نظر پور رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش از اجرای بیش از 30 هزار متر مربع عملیات آسفالت و 25 هزار متر مربع کفپوش بتنی در نقاط مختلف کیش در 5 ماه اخیر خبر داد.

به گزارش کیش نیوز ، محسن نظر پور رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش با بیان اینکه از ابتدای سالجاری تا کنون در معابر و میادین کیش بیش از ۳۰ هزارمترمربع آسفالت اجرا شده است گفت: در ر استای رفاه بیشتر شهروندان و توسعه زیر ساخت های شهری در ماههای اخیر خیابان های راش و اورامان به مساحت ۷۷۰۰ مترمربع، میدان بهارستان و لوپ خانه گستر به مساحت ۶۲۰۰ مترمربع و بلوار بهار نارنج به مساحت ۴۲۰۰ مترمربع آسفالت شده است.
به گفته نظر پور، میزان عملیات آسفالت در پایانه جدید فرودگاه بین المللی کیش نیز ۳۶۰۰ مترمربع و در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی ۱۵۰۰ مترمربع بوده است.
وی افزود: با توجه به مطالبات مردمی و درخواست های اعلام شده از سوی شهروندان در برخی نقاط شهری نیز لکه گیری آسفالت به میزان ۷ هزار متر مربع اجرا شده است.
مدیر عامل شرکت عمران، آب و خدمات با اشاره به اینکه نوسازی کفپوش بتنی برخی مناطق و اجرای کفپوش جدید در مناطق تازه ساز شهری بخش دیگری از فعالیت های معاونت عمرانی این شرکت است اظهارداشت: در ۵ ماه نخست امسال بیش از ۲۵ هزار متر مربع کفپوش بتنی، ۱۹ هزار متر مربع جدول و ۱۷۰۰ متر مربع کانیو اجرا شده است.
نظر پور تصریح کرد: با توجه به اینکه منطقه سفین یکی از جاذبه های گردشگری مهم در جزیره کیش است با هدف بهسازی و زیباسازی این بخش و رفاه بیشترساکنان در سالجاری بیش از ۴۵۰۰ متر مربع کفپوش بتنی در سفین قدیم و ۲هزار متر مربع در سفین جدید اجرا شده است.
لازم به ذکر است شرکت عمران، آب و خدمات از شرکت های تابعه سازمان منطقه آزاد کیش است که مسئولیت تامین زیرساخت های شهری، ارائه خدمات حمل و نقلی، فضای سبز و نظافت و آراستگی محیط شهری را بر عهده دارد.

  • منبع خبر : روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش