مهدی ادیبان با تاکید بر تلاش ها برای بازگشت تله کیش به جایگاه اصلی در سیاستگذاری های کلان ارتباطی جزیره گفت : : کیش تل در سال‌های گذشته به دلیل کوتاهی و سهل انگاری برخی از مدیران و کم توجهی به این سرمایه ارزشمند در منطقه آزاد کیش، از جایگاه شایسته خود بازمانده است که البته برنامه‌ریزی‌هایی با هدف نائل شدن این اپراتور به جایگاه و موقعیت شایسته‌اش صورت گرفته است تا مجددا این اپراتور به جایگاه اصلی‌اش در سیاستگذاری های کلان ارتباطی بازگردد.

رئیس هیات امنای اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش طی پیامی به مناسبت ۲۷ اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی تاکید کرد: کیش تل در سال‌های گذشته به دلیل کوتاهی و سهل انگاری برخی از مدیران و کم توجهی به این سرمایه ارزشمند در منطقه آزاد کیش، از جایگاه شایسته خود بازمانده است که البته برنامه‌ریزی‌هایی با هدف نائل شدن این اپراتور به جایگاه و موقعیت شایسته‌اش صورت گرفته است تا مجددا این اپراتور به جایگاه اصلی‌اش در سیاستگذاری های کلان ارتباطی بازگردد.
دکتر مهدی ادیبان، رئیس هیات امنای اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش (کیش تل)، عضو هیات مدیره و معاونت توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش، در این پیام آورده است:

«ضمن تبریک روز ملی ارتباطات و روابط عمومی به خانواده بزرگ صنعت ارتباطات کشور، با نگاهی به حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در منطقه آزاد کیش، باید تاکید کنم که اگرچه اپراتور همراه کیش افتخاری برای کیشوندان بوده است، ولی این اپراتور در سال‌های گذشته به دلیل کوتاهی و سهل انگاری برخی از مدیران و کم توجهی به این سرمایه ارزشمند در منطقه آزاد کیش، از جایگاه شایسته خود بازمانده است.

امروز تله کیش دیگر حرف چندانی برای گفتن ندارد و دیگر نقش پیشران ایفا نمی‌کند؛ چراکه به سطح یک خدمت دهنده عادی نزول یافته است.

البته برنامه‌ریزی‌هایی با هدف نائل شدن این اپراتور به جایگاه و موقعیت شایسته‌اش صورت گرفته است تا همانطور که کیش به عنوان پیشران توسعه صنعت ارتباطات و شهر هوشمند دیده شده است، رکن اصلی اجرای این سیاست‌های ارتباطی نیز اپراتور تلفن همراه کیش باشد.

امیدواریم با همت هیات مدیره سازمان منطقه آزاد کیش و مدیران این سازمان، مجددا این اپراتور به جایگاه اصلی‌اش در سیاستگذاری‌های کلان ارتباطی بازگردد.

در همین حال، تقویت فنی و تنوع بخشی به سبد خدمات و محصولات این اپراتور، می‌تواند کیش تل را به جایگاه شایسته خود بازگرداند و امیدواریم در سال‌های آینده، روز ارتباطات برای کیش و این اپراتور، معنای ویژه و متفاوتی داشته باشد.

در پایان تاکید دارم که در آینده خبرهای خوبی برای کیشوندان محترم داریم و به تمامی این مردم نجیب و فعالان محترم مناطق آزاد پیشنهاد می‌کنیم که قدر سیم‌کارت ۰۹۳۴ را بیشتر بدانند و آن را به عنوان سیم‌کارت اصلی خود قرار دهند».

  • منبع خبر : روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش