سید ابراهیم هاشم ورزی درپیامی فرارسیدن 27 اردیبهشت، روز جهانی ارتباطات وروابط عمومی را به فعالان این حوزه درجزیره کیش تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی واموربین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، در این پیام آمده است:روابط عمومی ها رکن اساسی دنیای ارتباطات درجهان امروز هستند و نقش محوری در موفقیت و پیشبرد اهداف سازمان ها و جوامع دارند .

در تبیین اهمیت کارکردهای روابط عمومی همین بس که تفاهم اجتماعی به عنوان یک شاخصه ارزشمند در جوامع توسعه یافته محصول عملکرد صحیح روابط عمومی ها است.۲۷ اردیبهشت، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی فرصت ارزشمندی است برای تبریک این روز و گرامیداشت جایگاه کسانی که آگاهانه پا به عرصه فعالیتی دشوار گذاشته‌اند و مسئولیت آگاهی بخشی، توسعه بسترهای تعاملی، ایجاد تفاهم اجتماعی، فرهنگ سازی و تنویر افکار عمومی را برعهده دارند.

ضمن تبریک این روز به فعالان حوزه های ارتباطات وروابط عمومی و همچنین خانواده بزرگ رسانه درجزیره کیش، امید داریم با بهره گیری از توانمندی ها و مشارکت فعالان عرصه ارتباطات، شاهد ارتقای روزافزون جایگاه روابط‌عمومی به عنوان یک “روابط عمومی موثر ومقتدر” درمسیر توسعه کیش زیبا باشیم. ان شاءالله