اداره اجراییات شرکت عمران، آب وخدمات در5 ماه نخست امسال با بیش از 4800 مورد بازدید بر اجرای طرح های ساختمانی نظارت داشته است.

به گزارش کیش نیوز، محمدرضا قهاری رییس اداره اجرائیات شرکت عمران، آب و خدمات کیش با بیان اینکه حفظ نظم شهری بیش از هرچیز نیازمند همکاری مستمر شهروندان است اظهار داشت: با توجه به انجام ساخت و ساز های گسترده درسطح جزیره کیش از ابتدای امسال تا کنون ۴۸۵۴ مورد کنترل وتذکر کتبی به مجموعه های ساختمانی فاقد مجوز ثبت شده است.

 وی افزود: برخی مجموعه های ساختمانی خارج از ساعات معمول وگاه تا پاسی از شب فعالیت می کنند که این امر سبب نارضایتی ساکنان شده و اداره اجراییات نیز در راستای حفظ حقوق شهروندان به این مجموعه ها تذکرداده و برروند صحیح فعالیت ها نظارت می کند.

محمدرضا قهاری کنترل و نظارت بر نظم و انضباط شهر را بخش مهمی از فعالیت های اداره اجراییات برشمرد وگفت: از ابتدای امسال  ۶۴۰ مورد سد معبر جمع آوری و از نصب تابلوهای غیرمجاز جلوگیری شده است.

رییس اداره اجراییات شرکت عمران، آب و خدمات با اشاره به اجرای طرح ساماندهی موتورهای شارژی با همکاری معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش، معاونت ورزش و تفریحات سالم شرکت و مدیریت حمل و نقل عمومی و پلیس راهورگفت: در ۵ ماه گذشته ۲۸۱۰ مورد تخلف و برخورد با رانندگان متخلف موتورهای شارژی ثبت شده است.

به گفته وی کنترل و بررسی مجوزهای مشاعات شهری و جلوگیری از تصرف غیرمجاز، شناسایی اماکن متروکه، تهیه گزارش از صدمات به معابر شهری از قبیل قطع درختان وحفاری های غیر مجاز از دیگر فعالیت های این اداره است.

لازم به ذکر است در روزهای پایانی سال و ایام نوروز نیز اداره اجراییات با هدف آماده سازی کامل شهر برای استقبال شایسته تراز گردشگران و حفظ نظم شهری بیش از ۵۸۰۰ مورد از برپایی چادر در پارک ها و سواحل جلوگیری و از بروز خسارات به آلاچیق ها و مبلمان شهری ممانعت نموده است.

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات کیش