اطلاع رسانی گسترده جشنواره تابستانی جزیره و یا همان بزن بریم کیش در شهرهای مختلف کشورمان، مسافران و گردشگران را برای سفر به کیش دعوت می کند.

به گزارش کیش نیوز ، همزمان با آغاز جشنواره بزن بریم کیش از ۳۰ خرداد، همزمان با عید سعید قربان، اکران تبلیغات این جشنواره نیز در بیلبوردها و ناوگان حمل ونقل عمومی و گردشگری شهرهایی که به جزیره کیش پرواز دارند درحال انجام است .

برگزاری جشنواره تخفیف درتمامی مراکز گردشگری، خدماتی، اقامتی و بازارها، کاهش هزینه های فرودگاهی برای ایرلاین هایی که پروازهای خود را به کیش افزایش داده اند، اجرای کنسرت ها و جشن های شاد ورزشی و تفریحی برای خانواده ها از جمله برنامه هایی است که درقالب جشنواره بزن بریم کیش درحال برگزاری است.

گفتنی است جشنواره بزن بریم کیش، برنامه ی بلند مدت توسعه گردشگری پایدار در جزیره کیش است که درگام نخست با انعقاد کنسرسیوم گردشگری بین جوامع و اصناف، زیرساخت اقتصادی و مالی توسعه گردشگری توسط بخش خصوصی را ایجاد کرد.

شایان ذکر است گام دوم این جشنواره معرفی کیش در سطح کشور و احیاء برند جزیره کیش است تا درفاز بعدی و در مرحله اجرایی، برگزاری رویدادها وجشنواره ها پس از ایام محرم کلید بخورد.

  • منبع خبر : روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش