محسن نریمان؛ رئیس ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان در مناطق آزاد کشور طی نامه ای به رئیس جمهور منتخب ؛ با اشاره به آرای ۷۰ درصد از ساکنین، گردشگران، سرمایه گذاران، تولید کنندگان و سایر فعالین این مناطق به منتخب مردم در انتخابابات ریاست جمهوری سالجاری خواهان بازگشت مناطق آزاد ایران به ریل اصلی خود شد .

به گزارش کیش نیوز و به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین ، محسن نریمان؛ رئیس ستاد انتخاباتی دکتر پزشکیان در مناطق آزاد کشور با اعلام اینکه ۷۰ درصد از رای مناطق آزاد کشور به دکتر پزشکیان بوده است، طی نامه ای خطاب به رئیس جمهور منتخب نوشت: این آمار چشمگیر نشان از ارادت قلبی و امید وافر فعالین مناطق آزاد کشور به شما دارد. متاسفانه در سال های اخیر بخشی از پتانسیل های مناطق آزاد از دست رفته است و با توجه به حمایت عظیم مردمی انتظار می رود جنابعالی با نگاهی ژرف اندیش و تدابیر هوشمندانه این مزایا را دوباره احیاء نموده و قطار توسعه و پیشرفت این مناطق را که مدتی است از حرکت بازایستاده به مسیر روشن و پر امید هدایت نمایید.

در متن نامه محسن نریمان خطاب به پزشکیان آمده است:

ابتدا از صمیم قلب پیروزی شکوهمند شما در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را تبریک می گویم. این موفقیت درخشان نشان از اعتماد و حمایت بی بدیل مردم به ریاست فرزانه و خردمند شماست. در مناطق آزاد کشور بیش از ۷۰ درصد آراء از سوی ساکنین، گردشگران، سرمایه گذاران، تولید کنندگان و سایر فعالین این مناطق برای جنابعالی اختصاص یافته است. این آمار چشمگیر ، نشان از ارادت قلبی و امید وافر آنان به تدابیر حکیمانه شما دارد. مناطق آزاد که پیش تر به عنوان پیشران توسعه و رونق اقتصادی کشور شناخته می شدند متاسفانه در سال های اخیر بخشی از این پتانسیل را از دست داده اند. با توجه به حمایت عظیم مردمی، انتظار می رود که جنابعالی با نگاه ژرف اندیش و تدابیر هوشمندانه این مزایا را دوباره احیا ءکرده و قطار توسعه و پیشرفت این مناطق را که مدتی است از حرکت بازایستاده، به مسیر روشن و پر امید هدایت نمایید. در ادامه این نامه آمده است:بدون شک در سایه مدیریت خرمدمندانه و دور اندیش شما شاهد شکوفایی مجدد اقتصادی، اجتماعی و گردشگری در مناطق آزاد خواهیم بود و این سازمان ها به سوی آینده ای روشن تر و پویاتر حرکت خواهند کرد.

  • منبع خبر : خبرگزاری خبرآنلاین