رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش از مسیر رو به رشد ورزش در جزیره کیش خبر داد.

به گزارش کیش نیوز ، محسن نظرپور رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل این شرکت در مراسم اختتامیه مسابقات کشوری والیبال ساحلی آقایان کاپ آزاد در جزیره کیش اظهار داشت: مقوله ورزش در بخش های مختلف توسعه ای از  اهمیت ویژه ای برخوردار است و طی دو سال اخیر فعالیت های ورزشی به طور جدی در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.
وی با اشاره به رویکرد مدیران در خصوص  ضرورت توسعه مناسبات از طریق تقویت فعالیت های  ورزشی افزود: ورزش می تواند در تقویت مناسبات در زمینه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی است نقش کلیدی ایفا کند و توسعه زیرساخت ها و توجه به توسعه ورزش چه در بعد همگانی و چه قهرمانی منجر به توسعه گردشگری، دیپلماسی ورزشی، اقتصادی و سایر حوزه ها خواهد شد.
محسن نظر پور با اشاره به عملکرد مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش در سال جاری، افزود: پس از پا ندمی کرونا، و بازگشایی کامل مجموعه های ورزشی با تلاش همکاران  مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش شاهد رشد قابل توجه برنامه ها و مسابقات ورزشی بوده ایم. برگزاری بیش از۵۰۰ برنامه ، رویداد و برنامه ریزی برای برگزاری حدود ۱۵۰ رویداد دیگر تا پایان سال جاری و نیز تلاش ها و پیگیرهای صورت گرفته برای بهسازی و پیشبرد پروژه های عمرانی ورزشی از جمله اقدامات مهم و تحسین برانگیز در این حوزه بوده است.

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات کیش