مهدی ادیبان در بازدید از روند تجهیز و نوسازی مدارس کیش با اشاره به فرآیند بهسازی 33 مدرسه جزیره، اهتمام ویژه نسبت به مسائل آموزشی را یکی از مهم‌ترین اولویت‌های سازمان برشمرد و گفت: دانش آموزان کیش باید از شرایط با کیفیت آموزشی در مدارس برخوردار شوند.

به گزارش کیش نیوز ، مهدی ادیبان در بازدید از روند تجهیز و نوسازی مدارس کیش با اشاره به فرآیند بهسازی ۳۳ مدرسه جزیره، اهتمام ویژه نسبت به مسائل آموزشی را یکی از مهم‌ترین اولویت‌های سازمان برشمرد و گفت: دانش آموزان کیش باید از شرایط با کیفیت آموزشی در مدارس برخوردار شوند.

ادیبان با اشاره به این که در خصوص آموزش دو برنامه در دستور کار سازمان قرار گرفته است عنوان کرد: توجه و تلاش برای ارتقاء کیفی آموزش در مدارس با دعوت از مجرب ترین اساتید و معلمان از نقاط مختلف کشور یکی از برنامه های در نظر گرفته شده است.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش در ادامه سخنان خود افزود: توجه ویژه به برنامه های کمک درسی و دوره های آموزشی از دیگر برنامه هایی است که در ارتقاء سطح آموزشی کیش نقش مهمی را ایفا می کند.

وی با اشاره به بهسازی، نوسازی و بهبود شرایط فضاهای آموزشی مدارس جزیره به عنوان دومین بخش برنامه های در دست اقدام سازمان اظهار داشت: با حرکت جمعی و با تمرکز بر حوزه مدیریت پشتیبانی و همکاری تمامی بخش های سازمان حرکتی شکل گرفت تا در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید شرایط ویژه و متفاوتی در مدارس ایجاد شود.

مهدی ادیبان با ابراز خرسندی از پیشرفت مطلوب بازسازی و نوسازی مدارس کیش گفت: بهسازی کلاس ها و محیط های عمومی مدارس، رنگ آمیزی و نوسازی ابزارها و وسایل مورد نیاز دانش آموزان و تجهیز سیستم های سرمایشی نسبت به یک ماه گذشته پیشرفت چشمگیر و خوبی داشته است.

ادیبان با اشاره به نقش بارز سازمان منطقه آزاد کیش در تحقق این امر مهم عنوان کرد: بودجه ویژه ای برای این موضوع اختصاص یافته و کارگروهی نیز با هدف بهبود وضعیت مدارس کیش تشکیل شده است.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر رویکرد عدالت آموزشی افزود: مدارس الغدیر کیش نیز مشمول این طرح هستند و فضاهای آموزشی آن ها مورد بهسازی قرار خواهد گرفت.

  • منبع خبر : روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش