رضا شکوهی، ضمن ارزیابی مثبت از چشم انداز توسعه محور مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش در سطح کشور؛ بر اهمیت روش های مدرن و به روز امر آموزشی میان خانواده ها تاکید کرد.

به گزارش کیش نیوز ؛ رضا شکوهی سرپرست و نائب رئیس هیئت مدیره مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش با اشاره به فعالیت ۳۵ ساله این برند آموزشی در جزیره، اظهار داشت: به روز رسانی و بهره گیری از روش های مدرن آموزشی و همکاری مجدانه کارشناسان برجسته این حوزه؛ به طور حتم می توان گام های موثر برای ایجاد تحول در حوزه آموزشی برداشت.

وی با بیان این که نمایندگی های این مجموعه آموزشی در سطح کشور با شیوه های نوین آموزشی و بهره گیری از اساتید مجرب کارنامه درخشانی را در حوزه آموزش زبان های خارجی کسب کرده، افزود: اضافه شدن مجتمع آموزشی الغدیر با ظرفیت حدود ۱۶۰۰ دانش آموز به خانواده های کیش؛ فرصتی مناسب برای استعدادیابی و پرورش نسل جدید در حوزه آموزشی محسوب می شود.

شکوهی، تاکید کرد: برگزاری دوره‎های تخصصی و علمی ویژه معلمان و والدین دانش آموزان زمینه ساز کشف توانایی‎های فرزندان را به دنبال خواهد داشت.

به گفته شکوهی تقویت حوزه‎ آموزش های مهارتی تخصصی ویژه سازمان ها و ارگان ها با بیش از ۱۰۰ عنوان از دیگر اقدامات ارزنده مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش در راستای ارتقاء سطح بهره‎وری سازمانی است.

  • منبع خبر : روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش