سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش از عموم مردم مومن، ولایتمدار و همیشه در صحنه جزیره کیش دعوت به عمل آورد تا در راهپیمایی روز جهانی قدس که همانند سال های گذشته با حضوری پر شور، عظمت و اتحاد مردم همیشه در صحنه این منطقه را به تصویر کشیدند، شرکت کنند.

به گزارش کیش نیوز و به نقل از  روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، در پیام دعوت سعید پورزادی سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش از عموم مردم ساکن در این منطقه برای حضوری پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس آمده است.

با نام و یاد خدای مهربان

روز جهانی قدس ابتکار راهبردی و ماندگار حضرت امام خمینی (ره)؛ روز طنین انداز شدن فریاد یکپارچه امت متحد اسلام علیه اشغالگری وحشیانه صهیونیست ها و همدردی با آلام ستمدیده و مظلوم مردم فلسطین است.

روز جهانی قدس؛ لبیک گفتن به ندای حق طلبی و عدالت خواهی حضرت امام خمینی (ره) است و هر کدام از ما نقش بسزایی در این مسیر خطیر بر عهده داریم که می توانیم در این راهپیمایی با شکوه به آن جامعه عمل بپوشانیم.

راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس که روز جمعه ۲۵ فروردین همزمان با سراسر کشور، ساعت ۱۰و ۳۰ دقیقه صبح از میدان سعدی به طرف مصلای بزرگ جزیره کیش؛ این خاک پاره دردانه همیشگی خلیج فارس برگزار می شود بار دیگر اقتدار، همبستگی و اتحاد یکپارچه کیشوندان و گردشگران را به رخ جهانیان خواهد کشید.

اینجانب با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که فرمودند ” تنها با نیروی مقاومت می‌توان مسائل دنیای اسلام و در رأس آن مسئله فلسطین را حل کرد” از یکایک مردم ولایتمدار جزیره کیش دعوت می کنم ضمن تجدید بیعت با آرمان های والای شهدای گرانقدر و لبیک به ندای عدالت خواهی امام شهیدان حضرت امام خمینی (ره) همچون سال های گذشته با حضور در راهپیمایی وحدت آفرین و دشمن شکن روز جهانی قدس شرکت کنند.

  • منبع خبر : روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش