عبدالنبی شرفی در یادداشتی اولویت بندی طرح های عمرانی، توسعه همگون شهری و روان سازی فرایندها را محور عمده فعالیت های شرکت عمران ، آب و خدمات برشمرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات ، مدیر عامل این شرکت در یادداشتی توسعه همگون شهری و توجه به نقاط مغفول مانده در جزیره کیش را رویکرد نوین این شرکت عنوان کرد .
متن کامل یادداشت عبدالنبی شرفی رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت عمران ، آ ب و خدمات به شرح زیر است:
موقعیت جغرافیایی ایران که به لحاظ مراودات اقتصادی در یکی از نقاط مهم جهان قرار گرفته و همسایگی با  بیش از ۱۲ کشور و دسترسی به آب های آزاد و آبراهه استراتژیک خلیج فارس ، بهترین موقعیت را برای توسعه ارتباطات اقتصادی ایجاد کرده و در این بین مناطق آزاد در گلوگاه های اقتصادی کشور می توانند به عنوان دروازه های امن و توسعه یافته جهت ورود به روابط اقتصادی سازنده با جهان امروز نقشی بی بدیل ایفا کنند.
شرکت عمران ، آب و خدمات که مسئولیت عمران و خدمات شهری را در منطقه آزاد کیش بر عهده دارد ، در راستای عمل به توصیه‌ها و منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر رشـد و توسـعه و اصلاح زیرساختهای اقتصادی و رسیدن به اقتصاد پایدار در گام دوم انقلاب با رویکردی نوین ، توسعه همگون شهری و استفاده بهینه از ظرفیت های موجود را محور فعالیت های عمرانی و توسعه ای قرار داده است .
بهسازی و زیبا سازی معابر و میادین مناطق مغفول مانده از جمله سفین قدیم و جدید و کرمانشاهان با هدف رعایت عدالت اجتماعی و تامین رفاه و رضایتمندی ساکنان و بهره گیری از نظرات پیشکسوتان و نماینده بومیان جزیره ، تکمیل زیر ساخت های عمرانی در مناطق صنعتی و فراهم کردن زمینه تردد آسان و فعالیت موثر فعالان اقتصادی و صنعتگران و ارائه خدمات عمرانی در مناطق مسکونی تازه ساز از جمله فعالیت های شرکت عمران، آب و خدمات در ماه های اخیر بوده است.
کاهش بروکراسی و روان سازی فرایندها ، اولویت بندی طرح های عمرانی با توجه به نیاز جامعه شهری ، اعمال سیاست های حمایتی  و تعامل با بخش خصوصی از طریق نشست های مکرر و بازدید های دوره ای از پروژ ها با هدف ترغیب سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی به اجرای طرح های عمرانی در منطقه آزاد کیش نیز از دیگر برنامه های راهبردی شرکت عمران ، آب و خدمات در جهت استاندارد سازی مدیریت شهری ، رونق فعالیت های تولیدی و توسعه همه جانبه این منطقه آزاد تجاری – صنعتی بوده است.
بی تردید حضور دولتمردان مجرب و توانمند با برنامه های هدفمند و دقیق در عرصه سیاست گذاری و نظارت بر عملکرد مناطق آزاد روند توسعه کیش زیبا را شتاب خواهد بخشید و دلهای دوستداران این جزیره زیبای مرجانی را برای دست یابی به افق های روشن پیش رو امیدوارتر خواهد کرد.

 

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات کیش