مدیر عامل شرکت عمران ،آب و خدمات کیش بر هوشمند سازی خدمات پلیس و ایجاد زیر ساخت های ضروری برای تسریع ارائه خدمات به مردم و تقویت فرهنگ ترافیکی در کیش تاکید نمود و گفت : شرکت عمران، آب و خدمات طبق رویکرد خود مبنی بر فرهنگسازی و جلب مشارکت اجتماعی در مدیریت شهری برای ترویج فرهنگ صحیح ترافیکی و ارتقای سطح آگاهی شهروندان تعامل خود را  با پلیس راهور و نیروی انتظامی تقویت کرده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران ، آب و خدمات در دومین روز از هفته نیروی انتظامی ، عبدالنبی شرفی رییس هیات مدیره و مدیرعامل به همراه اعضای هیات مدیره و معاونان شرکت عمران، آب و خدمات با حضور در دفتر سرهنگ علی اصغر جمالی فرمانده نیروی انتظامی و پایگاه دریابانی کیش از زحمات این نیروهای خدوم و ایثارگر در جهت حفظ نظم و تامین امنیت ساکنان و گردشگران قدردانی کردند.
عبدالنبی شرفی در این جلسه با تاکید براهمیت انظباط شهری و امنیت در جزیره کیش به عنوان مهم ترین مقصد گردشگری کشورگفت : نیروی انتظامی رکن اصلی حفظ امنیت ساکنان وگردشگران است و ما با هدف همیاری در این مسیر، تامین نیازمندی های پلیس در جهت حفظ و ارتقاء امنیت جامعه را در اولویت قرار داده ایم.
مدیر عامل شرکت عمران ،آب و خدمات به فراهم کردن امکانات لازم در جهت  هوشمند سازی خدمات پلیس و ایجاد زیر ساخت های ضروری برای تسریع ارائه خدمات به مردم و تقویت فرهنگ ترافیکی در کیش اشاره کرد و اظهار داشت : شرکت عمران، آب و خدمات طبق رویکرد خود مبنی بر فرهنگسازی و جلب مشارکت اجتماعی در مدیریت شهری برای ترویج فرهنگ صحیح ترافیکی و ارتقای سطح آگاهی شهروندان تعامل خود را  با پلیس راهور و نیروی انتظامی تقویت کرده است.
بر اساس این گزارش، بهسازی و ایمن سازی نقاط متروک در فضاهای شهری و تامین روشنایی استاندارد در این مناطق با هدف افزایش سطح امنیت شهروندان و نا امن کردن این اماکن برای متخلفان ، همکاری در جهت کاهش جرایم و فرهنگسازی در بین اقشار مختلف جامعه و ساماندهی موتورهای شارژی تا پایان امسال از مهم ترین مواردی بود که رییس هیات مدیره شرکت عمران ، آب و خدمات به آن اشاره کرد.
سرهنگ علی اصغر جمالی فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش نیز در این جلسه ضمن تقدیر از تعامل خوب و نگرش خاص شرکت عمران ،آب و خدمات به جایگاه نیروی انتظامی در توسعه منطقه گفت : همراهی شرکت عمران ، آب و خدمات با نیروی انتظامی در تامین امنیت منطقه بسیار موثر است.
وی با بیان اینکه هوشمندی و مطالبه گری ساکنان جزیره کیش قابل تقدیر است تصریح کرد: جزیره کیش میزبان هموطنان از استان های مختلف است و نیروی انتظامی خود را ملزم می داند ضمن تامین امنیت هموطنان ، فضای ایمن و آرامش بخشی را برای تکریم گردشگران در این منطقه آزاد فراهم کند.
سرهنگ جمالی تسریع در اجرای طرح ساماندهی موتورهای شارژی با هدف حفظ سلامت ساکنان و گردشگران و آرامش فضای شهری را ضروری دانست و گفت : پلاک گذاری ، تعیین عمر مفید موتورها و آموزش استفاده کنندگان برای توجه جدی به رعایت قوانین و مقررارت ترافیکی از عمده ترین بخش های این طرح است.
معاونان و اعضای هیات مدیره شرکت عمران ، آب و خدمات نیز در این نشست ضمن تقدیر از زحمات و تلاش مستمر و بی وقفه نیروهای انتظامی کیش ، تعاملات این شرکت با پلیس راهور،پیشگیری و نیروی انتظامی را زمینه ساز ارتقای امنیت عمومی این جزیره عنوان کرده و در خصوص ارتباط تنگاتنگ پلیس با مردم به عنوان مهم ترین مولفه عملکرد مثبت نیروی انتظامی در کیش ،  استفاده از تجارب موفق صاحبنظران و پیشکسوتان در برقراری نظم و امنیت در جزیره و تامین روشنای نوار ساحلی و اماکن گردشگری مواردی را مطرح کردند.
لازم به ذکر است امسال هفته نیروی انتظامی با شعار «پلیس هوشمند، امنیت پایدار» از ۱۷ تا ۲۳ مهراعلام شده است.

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش