محمد صادق سرافراز  در بازدید از پروژه های مهم شهری جزیره تاکید بر تسریع و بهره برداری از محور پرتردد طلوع تا غروب کیش تاکید نمود .

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران، آّب و خدمات کیش ، محمد صادق سرافراز پس از نشست با مدیرعامل ومسئولان شرکت عمران، آب و خدمات کیش به همراه ابوالفضل طیبی از پروژه مهم محور طلوع تا غروب بازدید کرد.
دراین بازدید مشاورو مدیرکل حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با ارائه گزارش فنی مدیرعامل شرکت عمران، آب وخدمات کیش، در جریان جزییات  احداث این پروژه قرار گرفت .
دکتر سرافراز ضمن آگاهی از وضعیت برنامه زمانبندی ساخت پروژه طلوع تا غروب که یکی از مطالبات جدی شهروندان به ویژه ساکنان مناطق جنوبی وغربی جزیره کیش است خواستار تکمیل هرچه سریعتر این پروژه شد.
درابن بازدید مدیرعامل شرکت عمران، آب وخدمات کیش نیز با بیان اینکه درپی توسعه جنوب جزیره، افزایش زیرساخت های شهری یکی از ضرورت های تامین نیازهای ساکنان این منطقه است گفت: با حمایت های دکتر آهنگران تلاش می کنیم هرچه سریعتر این محور پرتردد تکمیل ومورد بهره برداری قرار گیرد.
گفتنی است عملیات احداث محور طلوع تا غروب که پیوند دهنده شرق جزیره به محور غربی کیش است در ماههای پایانی سال ۹۹ آغازشده است و درمجاورت این محور یکی از بزرگترین پارک های ساحلی کشور درحال احداث است.

 

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش