مدیرعامل شرکت عمران و خدمات کیش دراین در بازدید از سواحل جزیره بر حفظ محیط زیست و طبیعت بی نظیر و زیبای جزیره کیش تاکید نمود .

به گزارش کیش نیوز، ابوالفضل طیبی در راستای برنامه های منظّم و مدوّن بازدید های میدانی خود به منظور ساماندهی سواحل کیش و همچنین بررسی وضعیت پروژه ها و امور روزمره جزیره به همراه مدیران  و معاونین شرکت عمران، آب وخدمات کیش از بخش های مختلف جزیره کیش بازدید میدانی به عمل آورده و موانع و مشكلات این مكان ها مورد بررسي قرار دادند. .
طیبی دراین بازدیدها با تاکید بر اهمیت حفظ طبیعت زیبا و محیط زیست بی نظیر جزیره کیش از آلودگی و جلوه های نازیبای بصری که حاصل اثرگذاری انسان ها است گفت: بسیاری از نازیبایی های موجود درسواحل به واسطه رها شدن برخی اشیاء، عدم رسیدگی دقیق به امکانات ساحلی، انجام نشدن مستمر پاکسازی سواحل و جانمایی نادرست برخی امکانات و خدمات است لذا در این بازدیدها تلاش می کنیم از نگاه شهروندان وگردشگران اما با رویکرد مسئولیت سنگینی که بردوش داریم نسبت به رفع معایب ونواقص اقدام کنیم.
وی درپایان ابراز امیدورای کرد جزیره کیش همواره متفاوت از تمامی شهرها، قطب گردشگری کشور بوده و یکی از دلایل رشد گردشگری دراین منطقه آزاد ، شاخصه های توسعه شهری است که باید دقت کنیم این شاخصه ها در گذر زمان مورد بی توجهی و فراموشی قرار نگیرند و این داشته های ارزشمند همگام با ارتقاء دیگر حوزه ها، به لحاظ کمی وکیفی در جزیره کیش گسترش یابند.

  • منبع خبر : کیش نیوز