صدور کلیه مجوزهای مرتبط با فعالیت های ناوگان حمل و نقل عمومی کیش از اول بهمن تنها از طریق سامانه جامع مدیریت هوشمند حمل و نقل امکان پذیر است.

به گزارش کیش نیوز ، بنا بر اعلام مدیریت حمل و نقل عمومی این شرکت با راه اندازی سامانه جامع مدیریت هوشمند حمل و نقل عمومی کیش ، از شنبه اول بهمن صدور تمامی مجوز های حوزه حمل و نقل بار و مسافران در سطح جزیره و همچنین پاسخگویی به شکایات مردمی تنها از طریق این سامانه به آدرس http://transport.kish.ir  انجام می شود.
بر اساس این گزارش تمامی شرکت های تاکسیرانی و مینی بوسرانی ، جامعه رانندگان وسایل نقلیه عمومی و شرکت ها و موسسات باربری می بایست به رانندگان تحت پوشش خود اعلام کنند تا برای صدور و یا تمدید مجوز اشتغال( کارت تردد) در سامانه جامع مدیریت هوشمند حمل و نقل عمومی کیش نام نویسی کنند. به ساکنان و مسافران  نیز اطلاع رسانی شود تا انتقادات ، پیشنهادات و شکایات خود را از طریق همین سامانه ثبت نمایند . نتیجه این درخواست ها نیز پس از بررسی از طریق سامانه مذکور به آنها اطلاع داده خواهد شد.
نام کاربری و رمز عبور کلیه کاربران از طریق پیامک برای آنها ارسال می شود.
لازم به ذکر است سایر فرایندها از جمله پیگیری اشیاء جامانده در خودروهای ناوگان حمل و نقل عمومی ، تشکیل پرونده و صدور مجوز فعالیت شرکت های حمل و نقلی، نقل و انتقال خودروهای عمومی و نوسازی و تبدیل به احسن این خودروها نیز به زودی و پس از اطلاع رسانی از طریق همین سامانه اجرایی خواهد
شد.

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت عمران، آب و خدمات کیش